Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych 2015 tomek66, 08. lipca 15
Zarząd Miejskiego Klubu Szachowego informuje,że w dniach 6-9.08 w Katowicach odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych.

Mistrzostwa Polski w szachach szybkich odbędą się w dniach 6-8.08 w grupach do lat 8,10,12,14,16 i 18.
Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych odbędą się w dniach 8-9.08 w grupach do lat 8,10,12,14,16 i 18.

Mistrzostwa Polski rozgrywane będą po raz pierwszy w Katowicach!! Dlatego prosimy o jak najliczniejszą frekwencję zawodników MKSz! Liczymy na Was!
Zawody rozgrywane będą w Hali Widowiskowo sportowej Spodek w Katowicach.

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosi się o przesyłanie zgłoszeń na adres: Waldemar Cieślak cieslak.waldemar@wp.pl tel.601152377 do dnia 18.07.2015. Prosimy o podanie następujących danych: Imię i nazwisko, kategoria szachowa, elo, do jakiej grupy rozgrywek i data urodzenia.

UWAGA! Informacja z cyklu kulinarnego!

Jest możliwość wykupienia obiadów! Wszystkie informacje oraz zapisy na obiady realizuje Wiceprezes Waldemar Cieślak, pod wyżej wymienionymi "namiarami": telefon i mail.

Jednocześnie informuje się, że klub postanowił opłacić za zawodników wpisowe jednakże zwracamy się z uprzejmą prośbą z uwagi na kończący się już budżet klubu o rozpatrzenie możliwości opłacenia wpisowego w własnym zakresie.

strona zawodów: http://www.mpjbis.pl/