Turnieje rangi Mistrzostw Polski - na start :) tomek66, 28. kwietnia 16
.
1. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ KLAS I-III

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI KLAS I-III, z cyklu: EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE rozpoczynają się w ŁUKĘCINIE, w dniach 29.04 - 03.05.2016

Rybnik będzie reprezentowany przez młodzików z MKSz Rybnik, uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolny nr 10 Rybnik, w składzie:
Ryszka Wojtek, Potyra Stanisław, Łysakowski Piotr, Okruta Zuzanna, Łysakowski Kamil.

link: http://chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_5316/index.html?l=pl

strona Mistrzostw: http://lukecin2016.mpszkol.pl/

Wyniki!
Czwarte miejsce Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10 Rybniku i brązowy medal indywidualny dla Zuzi Okruty!!
Gratulacje!!!



2. Mistrzostwa Polski Młodzików do 8 lat w Szachach

Mistrzostwa Polski Młodzików do 8 lat (tempo P ’60”30 ) zostaną rozegrane w dniach 29IV-3V 2016, w Poroninie, systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, oddzielnie dla chłopców i dziewcząt. Kojarzenie programem ChessarbiterPro.

A) MKSz Rybnik reprezentują juniorki: Gaszka Zuzanna, Seemann Pola

link: http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1597/index.html?l=pl

transmisja: http://www.szszach.pl/online/LIMBA_MPP/trans.htm

Wyniki!!!

7 miejsce zajęła Pola Seemann

Gratulacje!!!



zdjęcia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1744615759107317.1073741831.1610290545873173&type=3

B) W Mistrzostwach, w kategorii chłopców: Kubik Bartosz, Rożek Michał, Seemann Jakub

link: http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1596/index.html?l=pl

transmisja: http://www.szszach.pl/online/LIMBA/trans.htm

Wyniki!!

10 miejsce zajął Jakub Seemann

Gratulacje!!

strona Mistrzostw: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/category/poronin-2016/mistrzostwa-polski-mlodzikow-do-8-lat-poronin-2016/

Trzymamy kciuki!!!!



3. Emocjonując się Mistrzostwami, tradycyjnie rankingi - tym razem na 01 Maj 2016



Przedstawiamy Listę Top Ten MKSz Rybnik, na miesiąc maj 2016:

1. WGM Szczepkowska - Horowska Karina - 2411 pkt
2. k Kozioł Kamil - 2262
3. WIM Matras - Clement Agnieszka- 2242


4. k Smołka Marcin - 2184
5. k Tomaszewski Kacper - 2172
6. k Dziodzio Angelika - 2074
7. Matuszczyk Przemysław- 2066
8. Wołyński Krzysztof - 2065
9. Klementowski Dawid - 2001
10. k Bobrowski Piotr - 1991


Top Five juniorów:

1. k Kamil Kozioł - 2262
2. Klementowski Dawid - 2001
3. k Cieślak Wiktoria - 1896
4. k Kucharska Honorata - 1857
5. Fritz Antoni - 1797


Gratulujemy serdecznie obecnym na obu listach "topowych" i cieszymy się, że listy "żyją"

.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Szachy
Chess online
Daily puzzle
Zagadki szachowe
Chess TV
Wyszukiwarka
KLUB
Władze klubu
Statut
Regulamin
Nowa deklaracja członkowska
Klauzula RODO

Bank PEKAO SA o/Rybnik
88 1240 4357 1111 0000 5317 0613
Sponsorzy Główni


Patroni medialni






Sponsorzy

Petek



KM Biuro Rachunkowe
Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: tomek66
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
City page theme style by Frosty Orginal theme by Si-Fuion